Bądź z nami / Be with us

          

  


 

Gwendolynn Melwit*PL

dsc_5132

RAG n – ragdoll seal colorpoint

 

Grupa krwi: A

Test na FeLV (wirus białaczki kotów) - wynik negatywny

Test na FIV (wirus niedoboru immunologicznego) - wynik negatywny

Waga 4,2 kg

Gwen jest już na kociej emeryturze. Gwen była wspaniałą matką, najlepszą kotką hodowlaną pod słońcem, zawsze opiekuńcza i gotowa zająć się swymi dziećmi, potrafiła bez pomocy wykarmić nawet ósemkę kociąt, zawsze zdrowa i pogodna, urządzała dzikie zabawy ze swymi dziećmi, przynosiła im myszki i mięsko, nawołując do jedzenia, rozczulając swą troską. Idealna matka, idealna kotka. Jej geny pozostały w hodowli, bo zostawiliśmy sobie dwie jej piękne córeczki: Dollinnę i Olzę.

Gwendolynn posiada w rodowodzie linie czeskie i fińskie, jak również stare i uznane linie z Hiszpanii i Izraela. Gwen to kotka średniej wielkości o harmonijnych kształtach, mocnych nogach i długim ciele. Ma piękny, lazurowy kolor oka i bardzo gęste, ale nie wymagające pielęgnacji futerko. Jej kolor zachowuje piękny kontrast między znaczeniami (twarz, łapki itp.) a resztą ciała, która jest wciąż beżowo-kremowa, bez brązowych plam na plecach czy brzuszku, a taki kontrast jest bardzo ceniony na wystawach. Gwendzia jest także oddaną matką i niekwestionowaną nestorką naszego stada hodowlanego, która zawsze musi być tam gdzie coś się dzieje, nie odstępując człowieka ani na krok. Mimo, że sama wychowała już sporo dzieci, wciąż uwielbia się bawić jak kociak i wciągać pozostałe koty w swoje szalone galopady. Gwendzia ma super charakter, zawsze zachowuje pogodę ducha i dobre stosunki z wszystkimi kotami w domu, nie ma w niej cienia agresji ani wobec ludzi ani wobec kotów.
Gwen jest w 10tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine – założycielki rasy ragdoll.

  Gwen is a middle-sized lady with very nice harmonious body, strong legs and good head and profile. She has a beautiful dazzling sky-blue eye colour, which is inherited by all her kittens. Gwen is a very caring mother and the leader of our cats. She always supervises all actions of the cats and humans :) But she also loves various running- and- chasing games with the other cats at home.

Gwen is 10th generation descendant of JOSEPHINE – the foundation ragdoll cat.

 

 

Rodowód/Pedigree: